Google+
Bife 2017

Locatii

Cluj-Napoca, Piata 1 Mai, nr. 4-5, et. III, Sala nr. 3, judetul Cluj, cod postal 400141
CUI: 30396110
Cont IBAN: RO29BTRL01301205A23004XX
Banca: Transilvania Cluj-Napoca
Fax: 004.0364.101192

Cluj-Napoca, Strada Trifoiului, Nr. 53, Ap. 5, judetul Cluj, cod postal 400000

Cluj-Napoca, Strada Donath 67-103, judetul Cluj, cod postal 400293

Cluj-Napoca, Strada Luncii 19, judetul Cluj, cod postal 400633

Persoane contact

Consiliul Director

Presedinte, Dan Pitic
Mob.: 004.0742.608991
E-mail: dan.pitic@mobiliertransilvan.ro;
            dan.pitic@transylvanianfurniture.com

Vicepresedinte, Ioan Iancu
Mob.: 004.0723.526951
E-mail: ioan.iancu@mobiliertransilvan.ro;
            ioan.iancu@transylvanianfurniture.com

Vicepresedinte, Csaba Laczko
Mob.: 004.0744.631450
E-mail: csaba.laczko@mobiliertransilvan.ro;
            csaba.laczko@transylvanianfurniture.com

ECHIPA DE EXPLOATARE

Program Operațional "Competitivitate Cluster Mobilier Transilvan – cluster inovativ de interes european"

Morcan Ciprian, director general
Mob.: 004.0745.888122
E-mail: ciprian.morcan@mobiliertransilvan.ro;

Maier Lucian Caesar, director economic
Mob.: 004.0740.170968
E-mail: lucian.maier@mobiliertransilvan.ro;

Balint Ede, director tehnic
Mob.: 004.0745.011590
E-mail: ede.balint@mobiliertransilvan.ro;

Medrea Marius, director vanzari
Mob.: 004.0751.251065
E-mail: marius.medrea@mobiliertransilvan.ro;

Popa Andreea, director resurse umane
Mob.: 004.0733.334759
E-mail: andreea.popa@mobiliertransilvan.ro;

Crasi Mihai, director departament cercetare-dezvoltare (acoperiri functionale)
Mob.: 004.0731.210200
E-mail: mihai.crasi@mobiliertransilvan.ro;

Morcan Diana-Tatiana, asistent relatii internationale
Mob.: 004.0743.363787
E-mail: diana.morcan@mobiliertransilvan.ro;

Ioaniciu Camelia, asistent economist
Mob.: 004.0753.311201
E-mail: camelia.ioaniciu@mobiliertransilvan.ro;

Miko Levente, consilier juridic
Mob.: 004.0753.311208
E-mail: levente.miko@mobiliertransilvan.ro;

Cicala Ioana Roxana, oganizator protocol
Mob.: 004.0744.420361
E-mail: ioana.cicala@mobiliertransilvan.ro;

Dan Daniela-Rahela, contabil
Mob.: 004.0753.311207
E-mail: daniela.dan@mobiliertransilvan.ro;

Maties Andreea Nicoleta, secretariat
Mob.: 004.0753.311202
E-mail: andreea.maties@mobiliertransilvan.ro;

Formular de contact

Datele au fost trimise!
Va vom contacta in cel mai scurt timp posibil.